comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den transfer mesajı: "Gönlümüzdekiler ve gerçekler"

12 Eylül 2020, Cumartesi 19:54
Fatih Terim'den transfer mesajı:

Galatasaray - Gaziantep FK Süper Lig maçı öncesi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK maçı öncesi beIN Sports'a transfer çalışmaları hakkında önemli açıklamalar yaptı. 

"EMRE GÖNLÜŞEN'E ALLAH'TAH RAHMET DİLİYORUM"
Sözlerime başlamadan önce Emre Gönlüşen ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Adanalı hemşehrim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yeni sezon herkese hayırlı olsun. 

"TARAFTARIN OLMAMASI KEYİF VERMİYOR"

Taraftarın olmaması keyif vermiyor ama yapacak da bir şey yok. Umarım en kısa süre içinde taraftarımıza kavuşuruz. Tabii ki Galatasaraylıların aklı fikri futbol takımının ne yaptığıyla ilgilidir. Şu ana kadar bazen isteklerle gerçekler yan yana gelmeyebilir. Ancak dünyanın sonu değildir bu. Mevcut takımımız iyi bir takım. Bazı fırsat transferleri yaptık. 

"BAZEN İSTEKLERLE GERÇEKLER YAN YANA GELMEYEBİLİR"

Galatasaraylılardan ricam, tüm taraftarımız, takımımız ve yönetim kurulumuzla tam konsantre olup, tek ses olup Mayıslara hep beraber koşmamızdır. Böyle olursa hep beraber Mayıslara koşarız. O yüzden bazen dediğim gibi isteklerle, gerçekler yan yana gelmeyebilir. 

"GALATASARAY SEÇENEK OLAMAZ"

Eğer takımlar çok ise Galatasaray seçenek olamaz. Bir oyuncuyu gelmesi adına fazla takım talipse, Galatasaray seçenek olamaz. Eğer Galatasara tek seçenek değilse, oyuncuya da ısrarımız olmaz. Bunun da bilinmesini isterim. Yerli transfer piyasasında konumumuz bu.

"GERÇEKLEŞMEYECEĞİ ANLAMINA GELMİYOR"

Diğer tarafa gelince, o gün söylediklerimde hala aynı fikirdeyim. Allah nasip ederse takımımızın geleceğiyle ilgili yönetimimizle de toplantı yaptığımız zaman, tahtaya yazdığım isimler aşağı yukarı buydu. Aklımızdakilerle gönlümüzdekilerle gerçekler birleşmedi ama yakın zamanda birleşmeyecek demek değildir. Allah nasip ederse yapmaya çalışacağız. Bundan bütün Galatasaraylılar emin olmalı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)