comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den transfer açıklaması: "Kafamızda bazı şeyler var"

06 Aralık 2020, Pazar 01:24
Fatih Terim'den transfer açıklaması:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ocak aylarını iyi kullanan bir kulüp olduklarını ifade ederek transfer açıklamasında bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 11. haftasında Galatasaray sahasında karşılaştığı Hatayspor'u 3-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer açıklamalarında bulundu.

HÜCUM BÖLGESİNE TRANSFER YAPILACAK MI?
"Birkaç maç sonra transfer başlayacak. Biz Galatasaray olarak ocak aylarını iyi kullanan bir kulübüz. Ümit ederim bu sefer de iyi kullanabiliriz. Beraber konuşmalarımız sürüyor, başkanımızla, yöneticilerimiz ve teknik heyetle. Kafamızda bazı şeyler var. Yüksek rakamlarla alacak durumumuz ve niyetimiz yok. Bazı değişiklikler yapabiliriz. Oraya da oyuncu alabilirim. İlgilendiğimiz oyuncu da var."

GALATASARAY KİRALIK FUTBOLCU ALACAK MI?

"Kiralığa pek sıcak bakmıyorum. 1.5 senelik kiralık olabilir. Ocak ayı bizim için stratejik bir ay gibi görünüyor. Bunu iyi kullanmayı düşünüyoruz. Alacağımız oyuncular değişik tip olacaklardır. Satmaya göre almayı da ayarlayabiliriz. Çalışmalarımız var. İnşallah Galatasaray'a yakışan, istediği gibi, çok da anormal bir rakam harcamadan en tasarruflu bir şekilde en iyi oyuncuları alırız."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"