comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den toplantı sonrası ilk açıklama: 'Her şey yolunda'

26 Ekim 2020, Pazartesi 17:17
Fatih Terim'den toplantı sonrası ilk açıklama: 'Her şey yolunda'

Galatasaray yönetimiyle görüşen Fatih Terim yaptığı paylaşımda "Her şey yolunda..." tweetini attı.

FutbolArena - Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetimi ile teknik direktör Fatih Terim'in toplantı gerçekleştirdiği ve görüşmede tartışmalar yaşandığı iddia edilmişti. Galatasaray'ın tecrübeli çalıştırıcısı Fatih Terim sosyal medyadan yaptığı paylaşımda son noktayı koydu.

 

Fatih Terim, Galatasaray'dan ayrılacak mı?

Galatasaray yönetimiyle görüşen Fatih Terim, Twitter hesabından paylaşım yaparak "Her şey yolunda..." ifadelerini kulandı. Galatasaray yönetimi ise Fatih Terim'in açıklamasından sonra ilk açıklamayı yaptı.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA GELDİ

NTV'ye konuşan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ise "Hocamız da tweet attı, hiçbir problem yok. Birlik beraberlik içinde yola devam ediyoruz." dedi. Galatasaray yönetimi ile Fatih Terim arasında gerçekleşen toplantıda yola devam kararı çıktı.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA: "KENETLENİN"

"Bugün saat 15.30'da Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz ile Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, Türk Telekom Stadyumu'nda bir görüşme gerçekleşmiştir. Gündemdeki konuların, bazı asılsız iddiaların ve kısa vadeli planların ele alındığı görüşme, kulübümüz menfaatleri çerçevesinde karşılıklı mutabakatla tamamlanmıştır.

Görüşmede 2020-2021 futbol sezonunu şampiyonlukla tamamlayacağımız inancı ve heyecanı pekiştirilmiştir. 23. şampiyonluğumuz için tüm camiamızı birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut halinde hareket etmeye davet ediyoruz. Bu yol ŞAMPİYONLUK yolu! Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

FATİH TERİM, ERZURUMSPOR MAÇINDAN SONRA NELER DEMİŞTİ?

"Kaybettiğinizde suçlu tektir, kazandığınızda kazanan herkestir. Bizde de öyle oldu. Çeşitli defalar Galatasaray ve Galatasaray taraftarlarından kopartıldım. Her geldiğimde bir şekilde kopartıldım. Bu sefer gelirken söz verdim ve sözümü tutmaya çalışıyorum. Herkes bu durumda benim ne yapacağımı bilmesine rağmen aslolan Galatasaray ve taraftar olduğu için sabırla sessiz kalmaya çalışıyorum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"