comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den TFF'ye sert gönderme! 'Sizin yaptığınız...'

06 Mayıs 2018, Pazar 22:44
Fatih Terim'den TFF'ye sert gönderme! 'Sizin yaptığınız...'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor maçının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'na sert göndermelerde bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında Türkiye Futbol Federasyonu'na seslenerek fikstür düzenlenmesi konusunda eleştirilerde bulundu. 


Akhisarspor 1-2 Galatasaray Fatih Terim'in basın toplantısı


"TFF'YE MÜRACATTA BULUNDUK"

TFF'ye resmi olarak müracatta bulunduk. Dedik ki, Pazar - Çarşambe ve Cumartesi maç yaptık. Pazar 16:00'da oynayalım dedik. Yazılılara cevap vermiyorlarmış. Değiştiremezlermiş. 6 günde 3 maç oynadık. 4. güne aldınız şimdi. Biz 3. gün deplasmana gittik. Belki o zaman ben rotasyon yapmazdım.
"AKHİSARCIM, SEN ÜZÜLME DİYORSUNUZ!"

Şimdi kimseye sormadan, hiçbir gerekçe göstermeden Cuma günü kupayı Perşembe gününe aldım diyorsunuz.  Akhisarcım sen çok üzme kendini, Perşembe günü ben sana 4 gün veriyorum. Halbuki önceden alınmış bir karar değil mi? Kimse konuşmuyor. Stüdyolarda fikstürü zor, ne dediğini anlamadık diyenler var ya. Hani kimse konuşmuyor. Kimseye bir gerekçe göstermeden, siz 30 milyon Galatasaraylıyı hiçe mi sayıyorsunuz? Ben demiyorum bizim maçımızı ayarlayın. TFF iyi hatırlayacaktır. Özellikle Ufuk Özerten. Çarşamba Şampiyonlar Ligi Braga maçından sonraki maçını Cuma gününe aldılar yanlışlıkla. Onun bile iptalini istemedim. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"