comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den tepki: 'Kural ayağı kırılana kadar mı oynat diyor?'

15 Haziran 2020, Pazartesi 00:00
Fatih Terim'den tepki: 'Kural ayağı kırılana kadar mı oynat diyor?'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Çaykur Rizespor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 27. haftasında deplasmanında Rizespor'a 2-0 mağlup oldu. Fatih Terim maçın ardından açıklamalarda bulundu. 


Çaykur Rizespor 2-0 Galatasaray Fatih Terim'in maç sonu açıklamaları


"ÇALACAKSIN DÜDÜĞÜ!"

Muslera bizim için Andone ile beraber çok önemli kayıp. Bu kuralın belki de en ağır darbesini yiyenlerden birisi Muslera. Birçok oyuncu da var. Kabul ediyorum. Kural oynat diyor. Kural devam ediyor. Ancak 1.5 metre iki oyuncu bu kadar bariz, net ofsayt olduktan sonra hadi biraz daha oynatın. Ayağını kırmasına müsaade etmedi. Çekeceksin bayrağı, çalacaksın düdüğü. Başka yerde çaldığın gibi ona da çalacaksın. 
"BİZ İYİ OYNAMADIK"

Biz iyi oynamadık. Rizespor daha iyi mücadele etti. Daha iyi savaştı. Bu tabi bazı şeyleri değiştirmez. Verilen, verilmeyen, olan, olmayan. Bugün ister bazı şeylere tesadüf değil, ister şanssızlık deyin. Yaşanması istenmeyen günlerden biriydi. Özellikle oyuncularımın sakatlığı ve sağlığı için. Bu nedenle çok üzgünüz. 

"PANDEMİ SÜRECİNDE KÖTÜYE GİTMİŞİZ"

Bugün çok iyi oynayan ve iyi mücadele eden Galatasaray hocası olarak konuşmak isterdim. Ancak bu benimle, oyuncularım arasında. Gerçekleri söylememiz gerektiğini de unutmamak lazım. Oyun ve mücadele hoşuma gitmedi, beğenmedim. Demek ki, pandemi süresinden sonra zihnen ve bedenen kötüye gitmişiz. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!