comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den sonra Cenk Ergün artık yok

23 Aralık 2017, Cumartesi 11:15
Fatih Terim'den sonra Cenk Ergün artık yok

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, sarı kırmızılı kulüpteki dördüncü mesaisine dün akşam saatlerinde çıktığı idman ile başladı.

FutbolArena - Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi resmen başlarken, tecrübeli teknik adam eski ekibini de Florya Metin Oktay Tesisleri'ne taşıyor. Sezon başından beri aktif bir görev üstlenen Cenk Ergün ise geri plana itiliyor.


Galatasaray'da Cenk Ergün geri plana


Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, sarı kırmızılı kulüpteki dördüncü mesaisine dün akşam saatlerinde çıktığı idman ile başladı. Akıllarda ise Fatih Terim'in eski kadrosunun Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yer alıp, almayacağıydı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fatih Terim'in medya ile ilişkilerini yürütecek ekibi belli oldu. Hande Sümertaş Terim'le iletişimi sağlayacak.

KENDİ EKİBİ İLE ÇALIŞACAK
Fatih Terim'in önceki dönemlerinde tesis müdürlüğü yapan Fahri Yılmaz ve altyapının başında olan Fatih İbradı'nın Florya'daki yeni düzende görev almaları kesinleşti ancak görev tanımları henüz kesinleşmedi. Terim'le daha önce Galatasaray ve Milli Takım'da idari menajer olarak çalışan Şükrü Hanedar ve sağlık kurulu başkanlığı yapan Bülent Bayraktar'ın durumları belirsiz. Sportif Direktör Cenk Ergün'ün ise Fatih Terim'in gelişi ile geri plana çekilmesi bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.