comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den son dakika Bosna Hersek açıklaması! Anlaştı mı?

07 Aralık 2017, Perşembe 19:05
Fatih Terim'den son dakika Bosna Hersek açıklaması! Anlaştı mı?

Galatasaray taraftarlarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim, İstanbul'da Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nun yetkilileriyle yaptığı ilk görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray taraftarlarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim'e sürpriz bir teklif Bosna Hersek'ten geldi. Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Terim'i milli takımın başında görmek istedikleri için İstanbul'da ilk görüşme gerçekleşti. Fatih Terim ise ilk görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. 


Fatih Terim Bosna Hersek'e mi gidiyor?


Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Milli Takımın başında görmek istediği Fatih Terim ile eski Galatasaraylı futbolcu Tarık Hodzic aracılığıyla ilk görüşmeyi İstanbul'da gerçekleştirdi. 

Görüşmenin ardından Fatih Terim henüz anlaşmanın olmadığını söylerken, şu ifadeleri kullandı:
"ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BAKACAĞIZ"

Bosna Hersekli dostlarımızla yemek yedik. Tarık Hodzic benim eski arkadaşım. Anlaşma olursa bizden duyarsınız zaten. Önümüzdeki günlerde bakacağız."

TARIK HODZİC NE SÖYLEMİŞTİ?


Eski Galatasaraylı futbolcu Tarık Hodzic ise önceki gün A Spor'a bağlanarak, "Fatih Terim ile yarın görüşeceğiz. Fatih Terim büyük hoca. Dünyada benim için ilk 5 içindedir. Kendisinin isteyip istemediğini bilmiyorum. Çok zor olacak. Galatasaray'a gitsin. En iyi o Galatasaray'da. Ancak ben konuşacağım çünkü Federasyon, Terim'in ne yapmak istediğini öğrenmek istiyor." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.