comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'a 'Hazır olun' talimatı

23 Aralık 2017, Cumartesi 09:46
Fatih Terim'den Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'a 'Hazır olun' talimatı

Galatasaray'ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim, savunmanın önemli isimlerinden Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'a 'Hazır olun' talimatında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi dün teknik direktör Fatih Terim ile 1.5 yıllık sözleşme imzalarken, tecrübeli teknik direktör Galatasaray futbol takımı ile ilk idmanına dün akşam saatlerinde çıktı. Fatih Terim, savunmanın önemli isimlerinden Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'a 'Hazır olun' talimatında bulundu.


Fatih Terim'den Serdar Aziz ve Ahmet Çalık'a talimat


Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, dün takımı ile ilk idmanına çıktı. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Göreve gelir gelmez kolları sıvayan Terim, milli takımda birlikte çalıştığı iki öğrencisi Serdar Aziz ile Ahmet Çalık'a "Hazır ol" talimatı verdi. Fatih Hoca, Hakan Balta ile de konuşup, kendisinden ikinci yarı faydalanacağını söyledi.

ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞTI
Sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giden Terim, eşofmanlarını giyerek işbaşı yaptığını gösterdi. A Milli Takımı'ndaki yardımcısı Levent Şahin'i de sarı-kırmızılı kulübe götüren Terim, daha önce tanıdığı isimlerle hasret giderdi, ilk kez görüştükleriyle de tanıştı.

İKİ İSİMDEN DE YARARLANACAK

Galatasaray Futbol Akademisi Teknik Sorumlusu Emrah Bayraktaroğlu ile birlikte antrenmana çıkan ve takım hakkında bilgi sahibi olan Terim, A Milli Takımı'ndan eski öğrencisi olan Serdar Aziz ile Ahmet Çalık ile bir görüşme yaptı. İki futbolcuya hazır olmaları mesajını veren Fatih Hoca, savunmada yer alan iki futbolcudan çok daha fazla faydalanacağını da göstermiş oldu.


Galatasaray'da Fatih Terim kaç yıllık imzaladı


Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi resmen başladı. Galatasaray yönetimi Fatih Terim ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Galatasaray Spor Kulübü tarafından KAP'A gönderilen yazıda Fatih Terim ile 1.5 yıllık imzanın atıldığı bilgisi verildi. 


Fatih Terim, Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


İŞTE O AÇIKLAMA;

Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlüğü görevi için Fatih Terim ile 1.5 futbol sezonu için (2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı ve 2018-2019 futbol sezonu) anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre kendisine 2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı için 1.000.000 EUR ve 2018-2019 futbol sezonu için 2.000.000 EUR ücret ödenecektir.

Ayrıca Türkiye Süper Ligi Şampiyonluğu durumunda kendisine her bir sezon için 500.000 EUR başarı primi ödenecektir.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.