comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den sağlık durumuyla ilgili açıklama

25 Mart 2020, Çarşamba 20:28
Fatih Terim'den sağlık durumuyla ilgili açıklama

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sağlık durumuyla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi altında olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyadan taraftarlara ve sevenlerine sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. 
Terim, "O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki, her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum." diye konuştu. 

GALATASARAY BAŞKANI MUSTAFA CENGİZ'DEN AÇIKLAMA

"Abdurrahim Albayrak'ın eşiyle birlikte oğlu Hikmet Bey de şu anda karantinada. Onun da sonuçları pozitif çıktı. Yusuf Bey'in de test sonuçları gelecek. Hocamızın sağlığı çok iyi. Kendisiyle görüştüm, maşallah gayet iyi. Sevenleri sevinsin, rakipler biraz daha çalışsın. Ben de hiçbir belirti yok. Arada öksürürsem yanlış anlamayın. Bilinen belirtilerin hiçbiri yok. Test yapıldı ve sonuçlarını bekliyoruz. Eğer koronavirüsü gelirse bunu bir şekilde geçireceğiz. Biz devletimizin talimatlarına tamamen uyacağız. Galatasaray olarak da nöbetçi departmanlar hariç tüm departmanları evde çalışmaya sevk ettik. Bu salgından kaçış mümkün görünmüyor. Önemli olan devletin bütün uyarılarına uymak."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)