comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Patrice Evra transferine onay çıkmadı

07 Ocak 2018, Pazar 18:18
Fatih Terim'den Patrice Evra transferine onay çıkmadı

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'den Patrice Evra transferine henüz onay çıkmadı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer gündeminde Ocak ayında bir sol bek almayı planlayan sarı kırmızılı takımda en fazla konuşulan isimlerin başında Patrice Evra geliyor. Ancak bu transferle ilgili teknik direktör Fatih Terim'den henüz onay gelmedi. GS Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray'ın Evra transferinde son durum 


Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim henüz Patrice Evra transferine onay vermedi.

Galatasaray'ın 6 aylık kontrat şartını kabul eden ve sarı kırmızılı takıma gelmeye hazır olan Patrice Evra'ya, Teknik Direktör Fatih Teri bu nedenle soğuk bakıyor. Bonservisi elinde olan ve sarı kırmızılı takıma teklif edilen Evra'nın son maçlarını, tüm verilerini inceleyen Fatih Terim Fransız oyuncuyu eski performansından uzak buldu. Terim bu yüzden Evra'nın bu yavaş, ağır kalacağını düşündü. Terim'in bu bölgeye daha hızlı, atletik bir takviye planladığı gelen haberler arasında. 
Öte yandan Galatasaray'ın Antalya'daki devre arası kampı dün başladı. THY'nin 19:00'daki özel uçak seferi ile dün akşam Antalya'ya gelen sarı kırmızılı takım buradaki ilk çalışmasını ise bu sabah Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirecek.
Galatasaray, 15 Ocak tarihine kadar hazırlıklarını Antalya'da sürdürecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)