comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Lionel Carole kararı

24 Aralık 2017, Pazar 10:09
Fatih Terim'den Lionel Carole kararı

Galatasaray'ın yeni patronu Fatih Terim, takımda yaşanan sol bek sorununu devre arasında aşmak için kolları sıvamış durumda.

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim, takımda yaşanan sol bek sıkıntısını aşmak için tüm seçenekleri masaya yatırdı. Yönetimden öncelikli olarak o bölgeye transfer isteyecek olan Terim'in diğer önceliği ise Sevilla takımına kiralanan Lionel Carole.


Fatih Terim sol beke transfer yapılacak mı?


Galatasaray'ın yeni patronu Fatih Terim, takımda yaşanan sol bek sorununu devre arasında aşmak için kolları sıvamış durumda. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, sarı-kırmızılı oyuncuları ve bugünkü durumlarını gözden geçirmek isteyen Terim, bunun dışında takımda bulunan her futbolcuyu da kampa götürecek.

HERKESİ GÖRMEK İSTİYOR
Kadro dışı bırakılan Hakan Balta ile de Jong'u da takıma kazandıran Fatih Hoca, Carole'ün de takıma katılabileceğini söylemişti. Bu durumda sarı-kırmızılılarda 16 yabancı bulunacak ve bunların sadece 14'ü listeye girebileceği için iki yabancı mecburen elenecek.

AZ TRANSFERLE ÇOK İŞ

Sarı-kırmızılı teknik adamın bu kararı almasında, kulübü transfer döneminde mali açıdan fazla etkilenmesi düşüncesinin yattığı bildirildi. Böylece Fatih Terim, çok az transferle, belki de hiç takviye yapmadan bu sezonu tamamlamış olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.