comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Leipzig maçında Nagelsmann'a tepki

19 Temmuz 2019, Cuma 20:43
Fatih Terim'den Leipzig maçında Nagelsmann'a tepki

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Leipzig maçının ikinci yarısında Şener'e yapılan faul sonrasında çok sinirlendi ve hakem Nagelsmann'a tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray hazırlık maçında Leipzig ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ikinci yarısında peş peşe yediği gollerle büyük şok yaşayan sarı kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terim de bu bölümde oyuncularını sık sık uyardı. 


Leipzig - Galatasaray maç özeti ve haberleri


Öte yandan maçın 69.dakikasında Galatasaray yedek kulübesi önünde Şener'e yapılan faul sarı kırmızılı teknik heyeti kızdırdı. Çok sinirlenen ve kulübedeki yerinden kalkan Fatih Terim ve yardımcıları Leipzig teknik direktörü Nagelsmann'a tepki gösterdi. Nagelsmann'a hazırlık maçında gereksiz sertlik olduğuna dair tepki gösteren Fatih Terim, daha sonra Nagelsmann ile konuşup olayı tatlıya bağladı. Hakemin bu pozisyonda kartına başvurmaması da teknik heyetin hoşuna gitmedi.

35. DAKİKADA OYUN DURDU

35.dakikada Galatasaray taraftarları sahaya sarı kırmızı sis bombası atınca, karşılaşmanın hakemi maçı durdu. Marcao ile birlikte staff ekibi yabancı maddeyi saha dışına atmak ve taraftarları uyarmak adına hemen kale arkası tribününe gitti

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)