comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Lazio öncesi Marcao açıklaması: "Oynatabilirim"

15 Eylül 2021, Çarşamba 17:45
Fatih Terim'den Lazio öncesi Marcao açıklaması:

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Lazio maçı öncesi basın toplantısında Marcao hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi grup etabı ilk maçında Lazio ile karşılaşacak. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Lazio maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

"GRUBUMUZ ŞAMPİYONLAR LİGİ KURASI GİBİ"
"Şampiyonlar Ligi kurası deseniz kimsenin yadırgamayacağı bir grup. Lazio güçlü bir takım kurdu. Marsilya iyi başladı. Lokomotiv Moskova da bu arenaya alışmış, önemli şeyler yapabilecek bir takım. Oyuncularıma güveniyorum."

"TARAFTARLARIMIZ İLE KUPALAR KAZANDIK"

"Taraftar Galatasaray'ın en önemli unsuru. Ali Sami Yen'de yazılan tarihleri düşündüğümüzde, beraberce çok kupalar, çok maç kazandık. Bizim özlediğimiz kadar, onlar da bizi özledi. Heyecanlıyız."

"MARCAO'YU OYNAYABİLİRİM"

"Yarın Marcao'yu da oynatabilirim. Henüz kadroya karar vermedim. Stoperde seçeneklerimizin olması iyi. İhtiyaç duyduğumuz halde 4 arkadaşımız da yardımcı olacak. Kerem Aktürkoğlu da bizim evladımız. Herkes Kerem'e sahip çıktı. Hadise hoş değil. Diğer tarafa da verilecek cezaların en ağırı verildi. Sonunda öpüşerek ayrıldılar. Kerem buna rağmen profesyonelce, beyefendi gibi sarıldı ve oynuyor."

"BASİT GOLLER YEMEYİ BIRAKACAĞIZ"

"2-0'dan sonra Galatasaray'ın topla samimiyeti artmalı. Bu kadar basit goller yemeyi yakında bir tarafa bırakacağız. Devreye böyle girme becerisini de öğreneceğiz. İtalya ile ilgili düşüncelerimi sorulduğunda paylaşıyorum. Kazanımlar, şampiyonluklar gelir geçiyor ama kalıcı olan iz. İz bıraktığımı düşünüyorum. İtalya'yı seviyorum. Konuştuğum dostlarım var."

HALİL DERVİŞOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI

"Bu sene genç bir takımımız var. Böyle ortamda birleşimi sağladığımızda güzel şeyler başarabiliriz. Ben de geliştirmem gereken noktalara çalışıyorum. Yarın ilk defa Galatasaray taraftarı önünde oynayacağım. Rakip zor ama biz Galatasaray olarak neler yapabileceğimizi biliyoruz. Maça öz güvenli çıkacağız."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!