comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Kayserispor maç sonu Tudor'a gönderme

22 Ocak 2018, Pazartesi 22:53
Fatih Terim'den Kayserispor maç sonu Tudor'a gönderme

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 18. haftasında Kayserispor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 18. haftasında deplasmanda Kayserispor karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyetin ardından önemli açıklamalarda bulundu. 


Kayserispor 1-3 Galatasaray Fatih Terim'in maç sonu açıklamaları


"GALATASARAY'IN OYNAMAK İSTEDİĞİ FUTBOL..."

"İlk 25 dakika itibariyle Galatasaray'ın oynamak istediği futbol ortada. Bunu 60'lara çıkarabilirsek her şey daha güzel olacak."
"İKİNCİ YARIDAKİ DÜŞÜŞÜ BEKLİYORDUM"

İkinci yarıdaki tabloyu bekliyordum. Çünkü fiziksel olarak hala tam hazır değiliz. Bu düşüşü bekliyordum. Ayrıca ligin ikinci yarısına en sert takımlardan, en sert deplasmanda başladık."

"HAYATIMDAKİ ENDER MAÇLARDAN..."

Hayatımda belki de ender maçlardan biri oldu. 10 dakikada 3 oyuncu değiştirdim. Böyle bir hamle yapmak zorunda kaldık. Doğru da oldu."

"RAKİPLERİMİZİN KAZANDIĞI HAFTADA..."

Rakiplerimizin hepsinin kazandığı bir haftada kazanmak bizim için çok önemliydi. Galatasaraylılar'a güzel bir hafta başlangıcı yaşattığımızı düşünüyorum.

Galatasaray transfer yapacak mı?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, seçim süreci ve transferle ilgili soruya ise, "Transfer yapabilme imkanımız var mı, onu da konuşacağız. Almak kolay, satabilmek önemli. Orada çok becerikli değiliz." diye konuştu. 

TUDOR'A GÖNDERME!

Fatih Terim bazı oyuncuların ilk yarıda çok az süre almalarına dem vurarak, "Selçuk ve Ndiaye ilk yarıda iyilerdi. İstatistiklere bakıldığında bazı oyuncularımızın hiç oynamadığını görüyoruz. Sinan'ın bir devrede 100 küsür dakika görev aldığını düşünürsek, onu tebrik etmemiz lazım. Gol kaçırdığı için değil, o pozisyonlara girdiği için tebrik etmemiz lazım. Selçuk keza öyle. Donk hiç yoktu." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)