comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Galatasaraylı yöneticilere ''Ünal Aysal gelecek..''

28 Kasım 2017, Salı 09:16
Fatih Terim'den Galatasaraylı yöneticilere ''Ünal Aysal gelecek..''

Galatasaraylı yöneticilerin Fatih Terim ile iletişime geçip 'Galatasaray'da görev alır mısın?' sorusnu sordukları iddia edildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un yerine camia ve taraftarlar arasında düşünülen tek isim Fatih Terim olurken, Fatih Terim'in kendisi ile iletişime geçen Glatasaraylı yöneticilere Ünal Aysal'ı bahane ettiği iddia edildi.


Fatih Terim'den Galatasaraylı yöneticilere Ünal Aysal açıklaması


Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un yerine düşünülen tek isim olan Fatih Terim'in kendisi ile temasa geçen Galatasaraylı yöneticilere 'Mayıs ayında Ünal Aysal'ın dönme ihtimali var' sözleri ile teklifi geri çevirdiği iddia edildi.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Takımın kötü futbol oynayarak kaybettiği Trabzonspor ve 5-1 yenildiği Başakşehir karşılaşmasından sonra gönderilmesi yüksek sesle konuşulan Igor Tudor için Başkan Dursun Özbek Florya'ya çıkarma yaptı.
''GALATASARAY'DA ÇALIŞIR MISIN HOCAM?''

Dursun Özbek burada Tudor'u muhatap almadı ve Sportif Direktör Cenk Ergün ile görüştü. Bu sırada bazı yöneticilerin, Fatih Terim'in kapısını çaldığı ve “Olası bir mağlubiyette Tudor gönderilecek, yeniden döner misin?” dediği öğrenildi. Terim'in, Galatasaray'a olan bağlılığından dolayı teklife sıcak baktığı öğrenildi. Ancak İmparator'un bir çekincesi vardı. 

''ELBETTE DÖNERİM ANCAK MAYIN AYINDA ÜNAL AYSAL DÖNEBİLİR''

Başarılı çalıştırıcının, yöneticilere, “Elbette ki Galatasaray'da her zaman çalışmak isterim. Ancak mayıs ayındaki başkanlık seçimlerinde Ünal Aysal'ın aday olma ihtimali var. Eğer Aysal yeniden seçilirse, onunla çalışamayız. Bu yüzden gelemem” dediği kaydedildi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)