comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den futbolcularına: "Panik yapmayın, ben iyiyim"

25 Mart 2020, Çarşamba 10:33
Fatih Terim'den futbolcularına:

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yardımcıları aracılığıyla futbolculara mesaj gönderdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkması ve rahatsızlığı futbol takımını da üzerken şoka uğrattı. Yerli ve yabancı futbolcular paylaşımları dışında dün sık sık telefona sarılarak hocaları hakkında bilgi almak için yoğun bir trafik içine girdi. 

FUTBOLCULARA MESAJ GÖNDERDİ
Ulus'ta tedavi altında olan Fatih Terim, gözetim altına alınsa da yardımcısı Levent Şahin ile Aslı Kaşeler de geceyi yine de hastanede geçirdi.  Fatih hocanın ekibi ise oyuncuları sakinleştirmeye çalışırken moral durumu iyi olan tecrübeli teknik adam ise futbolcularına yardımcıları aracılığı ile mesaj gönderdi. 

"PANİK YAPMAYIN! BEN İYİYİM"

Terim, oyuncularının paylaşımları sonrasında yaşadığı endişe, üzüntünün önüne geçmek adına futbolcularına yardımcıları aracılığı ile, "Panik yapmayın! Sakin olun. Ben iyiyim. Bu süreci hep beraber, birlikte atlatacağız. Uyarılarımı dikkate alın ve evden çıkmayın" mesajını yolladı
 

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları


Öte yandan Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, FutbolArena TV'ye Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

"FATİH TERİM'DE ATEŞ ŞİKAYETİ YOK"

"Fatih Terim'in sağlığı iyi durumda. Hocanın sadece hafif öksürük şikayeti bulunuyor. Ateş şikayeti de yok. Kronik rahatsızlığının olmaması artı bir durum. Erken tanı daha kolay yenmesine vesile olacak. Galatasaray'da testlerin tamamı yarın tamamlanmış olacak. Abdurrahim Albayrak eşiyle birlikte tedavi altında. Kendisine özel bir ilacın başlatılacağı bilgisini aldık. Durumu iyiye gidiyor."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)