comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den FutbolArena'ya: 'Geç gelen transferler...'

23 Ekim 2019, Çarşamba 01:44
Fatih Terim'den FutbolArena'ya: 'Geç gelen transferler...'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Real Madrid karşısında 1-0 kaybedilen maçın ardından basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Real Madrid maçının ardından FutbolArena Muhabiri Sinan Yılmaz'ın takımın fizik gücündeki düşüşüyle alakalı sorusuna çarpıcı yanıtlar verdi. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın toplantısında şu açıklamaları yaptı:
"TRANSFERLERİN ARAMIZA GEÇ KATILMASI"

Andone, Nzonzi, Seri, Muslera, Nagatomo, Belhanda, Feghouli vs. Bu oyuncuların hiçbiri bizimle sezon başı kampı yapmadı. Falcao dahil diğer oyuncuların transferleri, Denizli maçının haftasında gelmeleri... Bu arada Lemina 4-5 aydır oynamıyor. Birkaç tane oyuncuyu zaten alamadık. Şikayetçi değilim ama fizik gücümüz için bir zaman var daha. Fiziği hazır oyuncuların da maalesef teknik ve seviye farkı olabilir. Dolayısıyla böyle bir sıkıntımız oldu bu sezon. Daha da enteresanı, seneye de yeni takım kurmak zorundayız. Eğer oyuncu satmazsak tekrar başka sıfırlar arayacağız. 

"TÜM DEZAVANTAJLARI BİR POTADA ERİTMEK ZORUNDAYIZ"

Oyuncuların yaşları belirli bir seviyede. Tüm dezavantajları bir potada eritmek zorundayız. Aldığımız oyuncuların bir kısmı uzun zaman oynamamış. Fiziğimiz için daha zaman var. Fiziği hazır olan oyuncular da maalesef teknik veya seviye farkı olabilir. Seneye de yeni takım kurmak zorundayız. 3 kupada devam eden Galatasaray her oyuncuya da ihtiyacı olduğunu unutmamamız lazım"

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)