comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş transfer sözleri: "Birileri alınıyor ama..."

02 Ekim 2020, Cuma 00:26
Fatih Terim'den flaş transfer sözleri:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Rangers maçı sonrası konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Avrupa Ligi'nde Rangers'a 2-1 kaybettikleri maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"İLK 10 DAKİKADAN SONRA İYİYDİK"
Özellikle ilk yarı çok oynadık. Rangers maça baskılı başladı ama sonra dengeli. İlk 10 dakikadan sonra oyunu kontrol eden bir Galatasaray vardı''

"BÖYLE MAÇLARDA PERFORMANSINIZ İDARE EDER TÜRDEN OLAMAZ"

"İyi bir takımla oynayacağımızı söylemiştim. Böyle maçlarda performansınız 'idare eder' seviyede olamaz. Lig farklı ama Avrupa'da böyle lüksünüz yok. Telafisi yok çünkü."

"İKİNCİ YARI HİÇ YAPMADIĞIMIZ HATALAR YAPTIK"

İkinci yarıda hiç yapmadığımız hatalar yaptık. Golü bulduk ama yeterli olmadı. Sonrasında farklı bir sisteme geçtik ama bu da yeterli olmadı. 

"TRANSFER HAKKINDA"

Transfer mevzusuna gelince. Galatasaray, kimse transfer yapmamak için özen göstermedi. Çalıştık, olmadı. Durumumuz müsait değildi. Bundan sonra ne olur? Avrupa'yı kaybettikten sonra içeride bir şekilde oynarız biz. Oradan yönetime herhangi bir demenin manası yok. Yapmak için uğraştılar ama olmadı. Satma konusunda becerili olamadığımız çok açık. Bunu söyleyince birileri anılıyor ama yok. Bu kabul edilir bir şey. Sadece almak değil, satmak da önemli. 
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"