comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş Tarık Çamdal ve Emrah Başsan kadro dışı kararı

07 Ocak 2018, Pazar 14:23
Fatih Terim'den flaş Tarık Çamdal ve Emrah Başsan kadro dışı kararı

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, ikinci yarı hazırlıklarının yapılacağı Antalya kampı öncesinde Tarık Çamdal ve Emrah Başsan'ı kadroya almadı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'de Antalya kampı öncesinde flaş bir karar. Tarık Çamdal ve Emrah Başsan, kamp kadrosuna alınmadı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fatih Terim, Tarık Çamdal ve Emrah Başsan'ı kadroya almadı


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı kırmızılı takıma imza attığı günden bu yana hayal kırıklığı yaratan iki ismi kamp kadrosuna almadı. Bugün devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya hareket edecek olan sarı kırmızılı takımın kafilesinde Tarık Çamdal ve Emrah Başsan'ın yer almadığı öğrenildi.

TAKIM BULSUNLAR RAPORU VERİLDİ
Şu anda yabancı oyuncular gibi yerli kontenjanı da dolu olan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim Terim, kadroda yer açmak adına Tarık ve Emrah için 'kulüp bulsunlar' raporu verdi. İki futbolcunun da performansını Galatasaray için yeterli görmeyen Fatih Terim, Tarık ve Emrah'a da transfer görüşmeleri için izin verip kamp kadrosuna da almadı.

Takımdan gönderilmesi gündemde olan Latovlevici ise kamp kadrosuna alındı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)