comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş sözler: "Derin bir yalnızlık hissettim!"

13 Ocak 2021, Çarşamba 00:28
Fatih Terim'den flaş sözler:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor maçının geceye damga vuran ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor ile oynanan Türkiye Kupası maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"Bugün derin bir yalnızlık hissediyorum" diyen Fatih Terim'in sözleri geceye damga vurdu. Terim, "Bu gece derin yalnızlık hissettim. Benim sözüm kişilere değil, Galatasaray'a. Zaten Mayıs'ta sözüm ve kontratım bitiyor. Sözüm sözdür. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağ olsun, canınız sağ olsun." diyelim. ifadelerini kullandı. 
Fatih Terim transferde istediği isimleri açıklaması ve son gelişlmelerle ilgili gelen soruya, "Ben malumu ilan ettim. Kimsenin bilmediği bir şey söylemedim. Transfer dönemi. Herkes yazarken, her yerde konuşulurken bir şey yok. Ben söylerken mi? Doğrusu bu. O konular çok uzun." dedi. 

MÜSABAKA HAKKINDA

Zor maç oldu. Yeni Malatyaspor'u tebrik ediyorum. Neredeyse kazanabilirdi. Geç oldu, güç oldu ama oldu. Gönül ister ki, derbi maç öncesi bu kadar yorulmadan, bu kadar ekstra mücadele etmeden ama sonuçta kazandık. Mutluyum. Kupada devam edeceğiz, mutluyuz. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"