comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş Ndiaye ve transfer açıklaması

27 Ocak 2018, Cumartesi 18:44
Fatih Terim'den flaş Ndiaye ve transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Osmanlıspor maçı öncesinde Ndiaye ve genel transfer politikası hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer görüşmeleri nedeniyle Osmanlıspor maçının kadrosuna alınmayan Ndiaye ve genel transfer çalışmaları hakkında Osmanlıspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'da Ndiaye ve son dakika transfer haberleri


Galatasaraylı futbolcu Ndiaye için Stoke City'den teklif gelmesi üzerine maç kadrosuna alınmaması konusunda teknik direktör Fatih Terim maç öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 

"NDİAYE'NİN KAFASI KARIŞIK"
Ndiaye bizim önemli oyuncumuz. Galatasaray'da kendisinden çok şeyler beklediğimiz iyi bir oyuncumuz. Ancak dün ve önceki gün biraz kafası karıştı. Akşam en son kendisiyle ben konuştum. Kafasının karıştığını, oynamayacağını söyledi. Oynar mısın diye sorduk da üstelik. Oynayamam dedi. Evine gönderdik. Eşiyle, çocuğuyla gerilimde uzak olması gerektiğini ona söyledim. 31'ine kadar süremiz var daha.

"GALATASARAY'IN MENFAATLERİ BENİM DE, OYUNCULARIMDAN DA ÖNDE GELİR"

Kulübümüz için faydası olacaksa kararımı mantığımla veririm. Herkes transfer soruyor. Eksiğimiz olduğu belli. Ancak biz tüm takımın herhangi bir alacağını ödemezken, transfer yapmayı uygun görmüyorum. Tüm takımı kaybetmeyi göze alamam.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)