comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş itiraf: 'Saracchi direkt kırmızı görmeliydi!'

08 Mart 2020, Pazar 21:51
Fatih Terim'den flaş itiraf: 'Saracchi direkt kırmızı görmeliydi!'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 25. haftasında 2-2 berabere kaldıkları Sivasspor maçının ardından hakem Mete Kalkavan ve kararlarıyla ilgili gelen soruya yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Sivasspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında penaltı kararıyla ilgili gelen soruya çarpıcı ve son derece dobra yanıtlar verdi. 

Saracchi'nin son dakikada direkt kırmızı kart görmesi gerektiğini söyleyen Terim, penaltı pozisyonuyla ilgili olarak ise "Bildiğim kadarıyla VAR, gri pozisyonlarda devreye girmez." dedi. 
FATİH TERİM'İN BASIN TOPLANTISINDAKİ AÇIKLAMALARI

Ben hakemlerle ilgili konuşmuyorum ama madem sordunuz. Pozisyon gri! Orta hakem vermedi. Bildiğim kadarıyla bu durumda VAR devreye girmez."

"SARACCHI KIRMIZI KART GÖRMELİYDİ"


Çünkü geçen sene bundan daha net olan penaltı vardı Rize'de. Türkiye'yi ayağa kaldırdılar. Serkan hocanın hakemliği bitti. O zaman onun günahı neydi? Mete hoca son zamanlarda formda bir hakem. Maçı da iyi idare etti bence ama Saracchi de direkt kırmızı kart görmeliydi. Yoksa penaltı ve ofsayt ben buralara girmem. Soruyu sordunuz, bildiğim kadarını anlatıyorum. Alakasız da bir yerde pozisyon. %100 gol pozisyonu değil. Kenarda. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)