comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den flaş Galatasaray açıklaması ''Her zaman..''

23 Kasım 2017, Perşembe 09:50
Fatih Terim'den flaş Galatasaray açıklaması ''Her zaman..''

Galatasaray'da camia ve taraftarlar arasında Fatih Terim sesleri iyice yükselirken, Dursun Özbek, Fatih Terim ile bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da geleceği Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarına bağlı olan Igor Tudor'un yerine sarı kırmızılı yöneticiler alternatif isimler üzerinde çalışmalara başladı bile. Galatasaray camiasında ise gündemde tek isim var Fatih Terim.


Galatasaray'da Fatih Terim takımının başına geçiyor mu?


Galatasaray camiasında ve taraftarlar arasında Fatih Terim ismi gün geçtikçe daha çok yükseliyor. Galatasaray yönetimi Igor Tudor'a bir şans daha versede Aytemiz Alanyaspor ve Beşiktaş maçları Hırvat çalıştırıcının kaderini belirleyecek.

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre,  Galatasaray Başkanı Özbek'in, yönetimin çoğunluğunun "Takımın başına Terim'i getirelim" teklifi sonrası Fatih Terim'le bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Başkan Özbek an itibarıyla Terim'i takımın başına geçirmeye kararlı ve kurmaylarına da bu doğrultuda bütün şartları seferber edeceğini bildirdi.
''GALATASARAY BENİM KULÜBÜM AMA..''

Fatih Terim bu görüşmede Başkan Özbek'e "Galatasaray benim kulübüm. Galatasaray'a hayır diyemem. Her zaman göreve hazırım. Ama bana seviyeli bir teklifle gelmeniz gerekiyor" diyerek olumlu mesaj verdi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)