comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Fernando itirafı: "Sakatlığı..."

23 Şubat 2018, Cuma 19:38
Fatih Terim'den Fernando itirafı:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bursaspor maçı öncesinde konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bursaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Göztepe karşılaşmasının ardından ilk kez kadroda yer alan Fernando'nun sakatlığıyla ilgili konuşan Fatih Terim şu ifadeleri kullandı:


Galatasaray'da Fernando ne zaman oynayacak?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bursaspor maçı öncesinde Fernando'nun kadroda olması ve sakatlığıyla ilgili olarak, Fernando'yu kadroya almamın sebebi bizle birlikte moral bulsun, önümüzdeki haftalar öncesinde moral bulsun. Antrenmanın tamamında bizimle çalışıyor ama sonradan kendisi de çalışıyor. Sezon sonuna kadar ağrıları olacak. "Eğer Bursaspor maçında oyun bize Fernando'yu 10-15 dakika oynatmayı mümkün kılarsa o zaman düşünüyorum. Ancak diğer koşullarda Fernando'yu oynatmak son ihtimal" diye konuştu. 

Deneyimli teknik adam Bursaspor maçı hakkında ise, "İki takımın hedefleri farklı ama ihtiyaçları bir. Herkes 3 puan istiyor. Bursaspor esasında daha yukarılarda olması gereken bir takım. Kadro olarak da sıkıntı çekiyor. Ancak kimsenin kimseyi düşünecek hali yok. Kendi sahamızda inşallah 3 puan alırız." dedi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.