comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Fenerbahçe'ye cevap: 'Gülüyoruz!'

14 Mayıs 2019, Salı 18:50
Fatih Terim'den Fenerbahçe'ye cevap: 'Gülüyoruz!'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası öncesi ezeli rakiplerine çarpıcı bir göndermede bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisarspor ile oynanacak olan müsabaka öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"HEDEFLEDİĞİMİZ YERLERDEN BİRİNDEYİZ"
Hedeflediğimiz yerlerden birindeyiz. Öncelikle meslektaşıma geçmiş olsun diliyorum. Akhisarspor ligimize renk katan bir takım oldu. Biz Galatasaray olarak Pazar gününe konsantre olan oyuncularımızı yarına konsantre etmeye çalışıyoruz. Ekibimle beraber umarım bunu başarabiliriz.

"İNŞALLAH BU HAFTA KUPA HAFTASI OLUR"

Emeklerimizin karşılığını almak istiyoruz. Türkiye Kupası'nı en çok kazanan takım Galatasaray. Umarım bir yenisini daha ekleriz. Önem veriyoruz bu kupaya. Talibiz. İnşallah Galatasaraylı taraftarlarla birlikte bu haftanın kupa haftası olmasını diliyorum. Tam da haftası. 

FATİH TERİM'DEN RAKİPLERİNE CEVAP: "HEPSİNE GÜLÜYORUZ"

Fatih Terim basın toplantısında "Galatasaray üzerinde son dönemde algı operasyonu var. Ne diyorsunuz?" yönündeki soruya, "Enteresan bir süreç yaşıyoruz. Yarışta olan, olmayan herkes kendi maçlarını bırakarak bizim maçlarımızı konuşuyor. Biz bunları gülerek karşılıyoruz. Galatasaray, Türkiye'dir lafını boşa edilmediğini bir kez daha gösteren bu yaklaşıma camiamız, taraftarımız çok alışık. Organize fakat amatör bir kötülük gözlemliyoruz. Bizi kızdırıp motivasyonumuzu bozmaksa, hepsine geçmiş olsun diliyorum." yanıtını verdi. 

Türkiye Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.