comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den EURO 2024 paylaşımı (EURO 2024 ne zaman açıklanacak?)

27 Eylül 2018, Perşembe 13:11
Fatih Terim'den EURO 2024 paylaşımı (EURO 2024 ne zaman açıklanacak?)

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'den Türkiye'nin EURO 2024 adaylığıyla ilgili paylaşım yaptı.

FutbolArena - EURO 2024 Avrupa Şampiyonası için aday olan Türkiye, bugün Almanya ile yarışacak. Oylamanın yapılacağı İsviçre'de TFF yetkilileri hazır bulunacak. Oylama öncesi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den de bir paylaşım geldi. 
 

EURO 2024 Haberleri: Fatih Terim'den Avrupa Şampiyonası paylaşımı


Twitter hesabından bir paylaşım yapan Fatih Terim, "Futbol tarihine millet olarak adımızı bir kez daha yazdıracağımız bir ev sahipliği için hazırız. Sadece istediğimiz için değil; hakedip, ihtiyacımız olduğu için de bekliyoruz. Haydi Türkiye" ifadelerini kullandı. 

İŞTE O PAYLAŞIM

 

EURO 2024 saat kaçta belli olacak?


İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA merkezinde düzenlenecek organizasyonda aday ülkeler Almanya ve Türkiye yarışacak. Türkiye saatiyle 14.00'te aday ülkeler Almanya ve Türkiye sunumlarını gerçekleştirecek. Sonrasında oylamaya geçilecek ve 15:45'te ev sahipliği yapacak olan ülke açıklanacak. Türkiye Futbol Federasyonu, Yıldırım Demirören ile birlikte 5 kişilik bir heyetle bu toplantıya dahil olacak. Demirören'in yanında Nihat Özdemir, Servet Yardımcı, Cengiz Zülfikaroğlu ve Kadir Kardaş yer alacak.


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"