comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Caner Erkin yanıtı: "Tasarrufumuz yok"

06 Ağustos 2021, Cuma 00:02
Fatih Terim'den Caner Erkin yanıtı:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, St Johnstone maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında St Johnstone ile 1-1 berabere kaldı. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"POZİSYONLARI ATAMADIK"

Oyunun başında öne geçebilirdik. Bu tip takımlara karşı erken gol bulmak önemli. Ancak maalesef bir pastan da, beş pastan da, on pastan da mesafe olarak atamadık. Direkten döndü. Boş kaleye atamadık. Rakip de temaslı oynayan bir takım."

"GALATASARAY DEĞİŞE DEĞİŞE DEĞİŞECEK"

"1-0 geriye düştük. 10 kişi kaldık. Bir takımın başına gelebilecek en kötü şey. Açıkçası takımımız iyi reaksiyon verdi. 1-1'i bulduk. Gol kaçırdık, bir daha kaçırdık 10 kişiyle. Galatasaray takımı orada kazanacaktır, kazanmalıdır. İlk defa yaptığımız bir şey değil. Galatasaray değişe değişe, değişecek.

"AYTAÇ'A GÖSTERİLEN TEPKİ YANLIŞ"

"Taraftarımız, bizim en büyük silahımız. Ancak tepkiler olursa bu silah bize doğru doğrultulmuş olabilir. Oyun anında tedavi, tolerans olmalı. Aksi halde oyuncu kalmaz. Aytaç'a gösterilen tepki doğru değil. Bizim bu huyumuzu değiştirmemiz lazım.

"BEN ŞANSA İNANMAM"

Meslektaşım, şanslıydık demiş. Ben şansa inanmıyorum. 7-32 kale. 2 metreden atacaksın golleri. Geçen seneden beri yediğimiz gol türünden gol yiyoruz. Buna rağmen 10 kişi kaldık. 1-0 geriye düştük ve iyi reaksiyon verdik."

"MUSLERA EN ÖNEMLİ OYUNCULARIMIZDAN BİRİ"

Muslera en önemli oyuncularımızdan biri. Olacak bu hatalar. Ne kadar iyi oyunlar oynadığını hepimiz biliyoruz. Zaman zaman o işler olacak. Kolay değil. Tatil yapmadan buraya geldi. Özveriyle oynadı. Bazen böyle şeyler olur. "

"CANER ERKİN KONUSUNDA ŞU AN BİR TASARRUFUMUZ YOK"

Caner Erkin, milli takımdan oyuncum. Ancak şu anda van Aanholt, Ömer ve Emre Taşdemir olmak üzere 3 bekimiz var. Şu anda böyle bir tasarrufumuz yok.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!