comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Beşiktaş derbisi açıklaması 'Bunun tek anlamı...'

01 Aralık 2018, Cumartesi 20:30
Fatih Terim'den Beşiktaş derbisi açıklaması 'Bunun tek anlamı...'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi öncesinde konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray, Beşiktaş derbisi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda 40.541 taraftarı önünde son antrenmanını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Fatih Terim, antrenmanın ardından GS TV'ye konuştu ve derbi öncesinde beklentilerini paylaştı. 

"GALATASARAY'A ADANMIŞ HAYATLARIN CEVABI OLABİLİR"
Buradan tüm Galatasaray taraftarına, dünyadaki tüm Galatasaray taraftarına sonsuz teşekkür ediyorum. 24 saat önce yapılan bir çağrıyla bu kadar kısa zamanda, bu soğuk havada burada olmak, Galatasaray'a adanmış hayatların böyle bir cevabı olabilir. 

"DERBİDE İNŞALLAH SONUÇ İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLUR"

Galatasaray her zaman elinden gelen her şeyi yapmalıdır. Çok ciddi bir rakibimizle oynayacağız. İnşallah sonuç istediğimiz gibi olur. Sonuç ne olursa olsun, şu atmosfer çok daha güzel. 
 

Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı antrenmanı


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe derbisi öncesinde yine Türk Telekom Stadı'nda taraftara açık bir antrenman gerçekleştiren Galatasaray, bu sezon Beşiktaş derbisi öncesinde aynı kararı aldı. Galatasaray taraftarları 1 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleşen antrenman saat 19:05'te başladı. Sarı Kırmızılı taraftarlar saatler öncesinden Türk Telekom Stadı'na giderek meşaleleri yakarak büyük bir coşkuyla takımlarını bekledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasasray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.