comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den basın toplantısında gelen soruya tepki

04 Mart 2018, Pazar 00:09

Karabükspor - Galatasaray maçının ardından basın toplantısında Fatih Terim deplasman fobisiyle ilgili gelen soruya katılmadığını söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 24. haftasında deplasmanda 7-0 kazandıkları Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Terim, basın toplantısında "Galatasaray'ın deplasman fobisi" üzerine gelen soruya karşı çıktı. 


Karabükspor 0-7 Galatasaray Fatih Terim'in basın toplantısı


Karabükspor - Galatasaray maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Fatih Terim'e, "Galatasaray deplasmanda kazanmak zorlanıyor. Bunu üzerinden attı yavaş yavaş, farklı bir galibiyet aldı. Bununla ilgili ve Fenerbahçe derbisiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"BUNU ÇOK MANTIKLI BULMUYORUM"
Açıkçası çok mantıklı bulmuyorum deplasman çekincesini. Galatasaray bulunduğu yerler itibariyle kazanmış bir takım. Hatta sezon başı veya devre arası hazırlık maçlarında büyük takımlarla, turnuvalarda, Şampiyonlar Ligi'nde UEFA'da içerde dışarıda kazanmış bir takım. Kim böyle bir duyguya veya sonuca kapıldıysa, bu kararı verdiyse mantıklı değil. Yenilirsiniz deplasmanda ama Galatasaray için fark etmez. O çekinceyi en kısa süre içerisinde bitirmemiz lazım. Devamlı konuşulunca psikolojik olarak o hale geldi. Sonuçta Galatasaray'dan bahsediyoruz. İçerisi dışarısı fark etmemeli.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.