comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Aykut Kocaman sorusuna çarpıcı yanıt

22 Ocak 2018, Pazartesi 23:29
Fatih Terim'den Aykut Kocaman sorusuna çarpıcı yanıt

Galatasaray, Süper Lig'in 18. haftasında oynadığı Kayserispor karşılaşmasını 3-1 kazanırken maçın ardından konuşan Fatih Terim, kendisine yöneltilen Aykut Kocaman ile ilgili soru için ilginç bir ifade kullandı.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 18. haftasında Kayserispor'u deplasmanda 3-1 yenerken maçın ardından basın toplantısında konuşan Fatih Terim, Aykut Kocaman sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.


Fatih Terim'e yöneltilen Aykut Kocaman sorusu


Maçın ardından toplantı salonunda karşılaşmayı değerlendiren ve soruları cevaplandıran Fatih Terim, "Aykut Kocaman şampiyonluk yarışında en ciddi rakibimiz Başakşehir dedi. Sizi üzer mi, mutlu mu eder?" sorusuna yanıt vermedi. Başarılı çalıştırıcı "Başka soru var mı?" diyerek soruyu geçiştirdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman önceki günlerde Antalya kampında yapılan söyleşide en önemli rakiplerinin Medipol Başakşehir olduğunu söylemişti.
KOCAMAN MEDİPOL BAŞAKŞEHİR 'EN BÜYÜK RAKİBİMİZ' DEMİŞTİ

Aykut Kocaman, Medipol Başakşehir son 3 sezonda zirve yarışında hep var. Zirvede kalmanın zorluklarını yaşayarak bu işi öğreniyorlar. İstikrar takımı. Uzun zamandır aynı hocayla çalışıyorlar ve son derece güçlü bir başkan ve mali sorunların dışında bir kulüp. Arda Turan'la bile ilgilenebiliyorlar. Dolayısıyla şampiyonluk yarışında çok ciddi bir rakip ve hatta en ciddi rakibimiz gibi duruyor" ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Terim toplantıda bu soruya yanıt vermezken mevkidaşıyla ilgili yeni bir polemik de başlatmamış oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)