comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Arda Turan sözleri ''Bir derdim yok...''

14 Ocak 2018, Pazar 11:08
Fatih Terim'den Arda Turan sözleri ''Bir derdim yok...''

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, milli takımda sorun yaşadığı Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Medipol Başakşehir'e transfer olan Arda Turan hakkında konuştu. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fatih Terim'den Arda Turan açıklaması


Galatasaray futbol takımı Fatih Terim önderliğinde ikinci etap çalışmalarını Antalya'da sürdürüyor. Fatih Terim, Başakşehir'e transfer olan Arda Turan için "Vallahi kimseyle bir derdim yok. Geçmiş, yaşanmış mevzulara zaman yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin" dedi.

BURAK YILMAZ, OZAN TUFAN, EMRE MOR İLE BİR GİRİŞİM YOK
Fatih Terim, Başkan Dursun Özbek'in basına verdiği kahvaltı davetine katılırken Emre Mor, Ozan Tufan, Burak Yılmaz ile alakalı bugüne kadar hiçbir girişimlerinin olmadığını açıkladı.

Arda Turan İstanbul'a geldi izdiham yaşandı! Şampiyonluk sözü


Arda Turan'dan Başakşehir ve şampiyonluk açıklaması


Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan, İstanbul'a geldi. Arda Turan havaalanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Umarım en güzel başarılara, şampiyonluğa beraber ulaşırız. Sadece kısa vadeli hedefler için değil, uzun vadeli başarılar için buradayım. Sayın Başkanımız Göksel Gümüşdağ, hocamız Abdullah Avcı, tüm Başakşehir taraftarları ve ailesine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)