comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Amerika ve Uzakdoğu sürprizi

19 Mart 2018, Pazartesi 12:17

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sezon sonunda sarı kırmızılı takımın hazırlık kampını organize etmek için kolları sıvadı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, şampiyonluk için çalışmalarını en üst seviyeye çıkartırken gelecek sezonun planlamasını yapmak için de kolları sıvadı.


Galatasaray nerede kamp yapacak? 2018-2019


Fatih Terim'in 2013 senesinde Emirates Cup turnuvası örneğinde olduğu gibi Galatasaray'a hem maddi katkı hem de prestij katacak turnuva tekliflerini değerlendirdiği ortaya çıktı.

Galatasaray'a şu anda biri Amerika ikisi Çin'den olmak üzere 3 teklif geldiği ve Terim'in vereceği karara göre sarı kırmızılı takımın sezon başı kampının bir bölümünü Uzakdoğu ya da Amerika'da yapacağı belirtildi
 

Galatasaray'da futbolculara borç var mı?


Galatasaray'da göreve seçildikleri günden bu yana alacakların ödenmesi için yoğun mesai harcayan Galatasaray yönetiminden Florya'ya iyi haber geldi.
Oyuncuların maaş ödemelerindeki düzensizlik ve alacakları nedeniyle bu konunun çözülmesini isteyen teknik direktör Fatih Terim'e garanti verildi.

NİSAN AYININ İLK HAFTASI...

Başkan Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisi sonrasında Terim'e tüm alacakların Nisan ayının ilk haftasında hesaba yatırılacağı söylendi. Galatasaray yönetimi Nisan ayı hak edişleri ile beraber oyuncuların alacaklarını sıfırlayacak. Tüm ödemeleri yapılacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.