comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim yeni Zorlu paylaşımı: "Adalet arıyoruz"

30 Haziran 2020, Salı 21:23
Fatih Terim yeni Zorlu paylaşımı:

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, uzun aradan sonra yeniden sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

FutbolArena - Galatasaray cephesinin TFF'ye yönelik tepkileri devam ederken, teknik direktör Fatih Terim'den flaş bir paylaşım geldi. Fatih Terim bir kez daha Zorlu Center göndermesi yaparken, adaletsizlik isyanında bulundu.
 

Fatih Terim'in yeni tweeti


Fatih Terim olay yaratan paylaşımında, "Organize ve profesyonelce başlayıp, ZORLU geçen bir sezonu, ADALET arayarak bitiriyoruz. Hakkımızda hayırlısı." ifadelerini kullandı.

Paylaşım kısa süre içerisinde Galatasaray taraftarlarından büyük ilgi gördü. Fatih Terim, daha önce sosyal medya hesabından "Anlaşıldı ikinci yarı çok zorlu geçecek" açıklamasını yapmıştı.
FATİH TERİM: "VAR'I TARTIŞMAYA AÇMAK GEREKİR"

Fatih Terim ayrıca son basın toplantısında, "Lemina bacağının ağrıdığını söylemişti maç öncesinde. Oynarken ağrım olduğunda işaret ederim demişti ama devam edemedi. Eğer yumuşak doku zedelenmesi olursa burada biz kendimizi analiz etmemiz gerektiğini söyleriz. Ama birinin ayağı kırılıyor, ötekinin üstüne kaleci düşüyor. Bunun için yapacak bir şey yok. 2 tane net ofsayt var, 20 saniye oynanıyor. Tekrardan VAR'ı tartışmaya açmak gerekir." diye konuşmuştu.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!