comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim yeni transferler için ne dedi?

08 Temmuz 2019, Pazartesi 13:04
Fatih Terim yeni transferler için ne dedi?

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yeni transferler hakkında düşüncelerini yönetimle paylaştı.

FutbolArena Özel - Ryan Babel, Adem Büyük, Şener Özbayraklı, Jimmy Durmaz ve Ozornwafor'u kadrosuna katarak transfer sezonuna başlayan Galatasaray'da Terim, bu takviyelerin önemine dikkat çekti. Son dakika Galatasaray haberleri 2019 aramalarının yanıtları haberimizde. 
 

Galatasaray Haberleri: Fatih Terim'in Ryan Babel yorumu


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Kaan Kançal ile akşam yemeğinde bir araya gelen Fatih Terim, Babel'in Galatasaray'ın hücum organizasyonlarında çok önemli bir rol oynayacağını ifade edip, "Türkiye Ligi'ni, rakipleri, atmosferi bilen ve bize çok önemli katkılar sağlayacak bir oyuncu. Babel hücumun her bölgesinde Galatasaray'da iyi işler çıkaracak" şeklinde konuştu. 

"TRANSFERLERİMİZ ÇOK DEĞERLİ"
Tecrübeli teknik adam, "Yaptığımız transferler son derece önemli ve değerli. Adem, Şener ve Jimmy de kadro derinliği açısından Galatasaray'a önemli bir katkı sağlayacak. Onlara güvenim tam. Geçtiğimiz sezon zaman zaman bu noktada sıkıntı yaşamıştık. Üçü de hem formayı, takım içi rekabeti arttırıp hem de iyi işler yapacaklar" dedi.

Uzun yıllar sonra hazırlık kampına tam 5 takviye ile gidecek olan Galatasaray'da bu konuya da değinildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)