comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve Yusuf Günay taburcu edildi

30 Mart 2020, Pazartesi 14:17
Fatih Terim ve Yusuf Günay taburcu edildi

Koronavirüs tedavisi tamamlanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneden taburcu edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, koronavirüs teşhisiyle geçtiğimiz hafta tedavi altına alınmıştı. 8 gündür hastanede tedavisi devam eden deneyimli teknik adamın taburcu edildiği ve kendi evinde 14 günlük karantina sürecine başlayacağı açıklandı. 

Hastaneden yapılan açıklamada, "Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir" ifadelerine yer verildi.
EVDE KARANTİNA UYGULAMASI DEVAM EDECEK

"Hastamız, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik buldularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir."

YUSUF GÜNAY'DAN DA İYİ HABER

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da tedavisinin tamamlandığını belirterek hastaneden taburcu olduğunu açıkladı. Günay, "Bir hafta süren tedavi sürecim başarıyla tamamlanarak an itibariyle taburcu oldum. Doktorlar ile sağlık personeline ve şifa dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyor, tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)