comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve yedeklerden Göztepe maçında hakeme büyük tepki

24 Aralık 2017, Pazar 20:57
Fatih Terim ve yedeklerden Göztepe maçında hakeme büyük tepki

Galatasaray yedek kulübesi Göztepe maçının 59. dakikasında Yasin Öztekin'in ceza sahası içinde yerde kaldığı pozisyon sonrası saha kenarına kadar geldi ve büyük tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray ile Göztepe arasında oynanan maçta hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kararlarına sarı kırmızılı futbolcular ve taraftarların ardından Fatih Terim ile birlikte yedek kulübesi de büyük tepki gösterdi. İkinci yarıda 59. dakikada Yasin Öztekin'in yerde kaldığı pozisyonda devam kararı verilince Galatasaray yedek kulübesi saha kenarına kadar geldi. 
 

Galatasaray - Göztepe Yasin Öztekin'in penaltı beklediği pozisyon


Galatasaray - Göztepe maçının 59. dakikasında gelişen sarı kırmızılı takımın atağında ceza sahasının içine kadar topu taşıyan Yasin Öztekin rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında yerde kaldı ve penaltı bekledi. Ancak maçın hakemi devam kararı verince tribünlerle birlikte Galatasaray'da Fatih Terim ve yedek kulübesi de çok sinirlendi. 

Yasin Öztekin'in pozisyonu sonrası Galatasaray yedek kulübesi saha kenarına kadar gelince hakem Yaşar Kemal Uğurlu da bu noktaya geldi. Galatasaray'da yedek futbolculardan Koray Günter aşırı itirazlarından dolayı sarı kart gördü. 
TRİBÜNLERDEN İMPARATOR FATİH TERİM SESLERİ

Galatasaray taraftarları ise yedek kulübesindeki tepki ve heyecanı gördükten sonra yüksek sesle İmparator Fatih Terim diye bağırdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"