comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve Omar'dan duygusal açıklama

06 Temmuz 2021, Salı 20:34
Fatih Terim ve Omar'dan duygusal açıklama

Galatasaray'da geçirdiği talihsiz kazanın ardından uzun Omar Elabdellaoi yeniden takımla çalışmalara başladı. Fatih Terim ve Norveçli futbolcu GS TV'ye konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'la tekrar antrenmanlara çıkan Omar Elabdellaoi'nin durumu hakkında teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. 

"FATİH TERİM: İNANILMAZ BİR AZİM"
Talihsiz bir kaza gçeirdi. Aramıza almak istedim. Ona da moral olsun diye. O günden beri inanılmaz çalışma ve geri dönme hırsıyla çok büyük aşama kaydetti. Muhakkak ki daha kat edecek yolumuz var. Temmuz, Ağustos, Eylül yolumuz var ama ilk günkü gibi Galatasaray forması altında görmek hepimizin en büyük dileği. İnanılmaz çalışma temposu ve azimi var. Yarın oynamayacak belki ama inanıyorum ki, sezon içinde bize katılacak ve Galatasaray formasını giyecek. Kendisine hoş geldin diyorum. 

OMAR: HOCAM, ARKADAŞLARIM, CAMİA HEP YANIMDAYDI

Fatih hocam hep yanımdaydı. Bütün camia, bütün herkes, arkadaşlarım yanımdaydı. Bunu hiçbir zaman unutmayacağım. Hocam da benim buraya dönmemi uygun gördü. Çok büyük moral. Umarım aynı şekilde hırsla çalışarak en kısa zamanda formama kavuşma imkanı bulurum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"