comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve damatları için kavga iddiası

15 Temmuz 2017, Cumartesi 12:39
Fatih Terim ve damatları için kavga iddiası

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve damatlarının İzmir'de bir işletme sahibiyle kavga ettiği iddia edildi.

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in İzmir'deki tatili sırasında bir işletme sahibiyle kavga ettiği öne sürüldü. Fatih Terim'in damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran ile bir restoran sahibiyle ciddi şekilde kavga ettiği iddia edildi.

TENTE YÜZÜNDEN KAVGA İDDİASI
Spor muhabiri Kadri Çetinçalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bilgilere göre; Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Fatih Terim'in damadının dükkanı arasındaki tente yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi. Fatih Terim'in kavga sırasında işletme sahibi Selahattin Aydoğdu'ya kafa attığı ardından kavganın büyüdüğü ve Terim'in burnunun kırıldığı iddia edildi. Adana Demirspor'un eski başkanlarından Selahattin Aydoğdu şu anda TFF'de yönetim kurulunun yedek üyesi.

Sosyal medyadan olayı aktaran muhabir Kadir Çetinçalı, "Alaçatı'da ciddi kavga iddiası var; Fatih Terim 2 damadı ile birlikte Yüzevler Kebabı Rest. gitmiş ve orada büyük bir kavgaya girişmiş. Kavga, Terim'in damadının dükkanı ile Yüzevler Kebab arasına çekilen tente yüzünden çıkmış. Yüzevler Kebab'ın sahibi Selahattin Bey de Galatasaray Üyesi ve aynı zamanda TFF de görevi var." dedi.YÜZEVLER RESTORANINDAN AÇIKLAMA

Fatih Terim ve damatlarının bastığı iddia edilen restoranın sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı ve şu ifadeler kullanıldı:

"Ey Fatih Terim gece 00:00'da adamlarınla Alaçatı'da alkollü olarak mekan basıyorsun. Bastığın mekandan koşa koşa kaçıyorsun. Buradayız! Umarız adalet isminin altında ezilmez."

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.