comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve Arda Turan arasında buzlar eridi! İşte o kareler

22 Kasım 2019, Cuma 20:58
Fatih Terim ve Arda Turan arasında buzlar eridi! İşte o kareler

Galatasaray - Medipol Başakşehir maçı öncesinde uzun süredir araları açık olan Fatih Terim ile Arda Turan'ın bir araya gelmesi gecenin en dikkat çeken anlarından biri oldu. 

FutbolArena - Arda Turan ve Fatih Terim arasındaki buzlar eridi. Avrupa Şampiyonası'nda yaşananlardan sonra uzun süredir araları açık olan Fatih Terim ile Arda Turan, Galatasaray - Medipol Başakşehir maçı öncesinde bir araya geldi. 

Son Avrupa Şampiyonası'nda milli takımda yaşanan prim kavgaları ve sonrasında Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki gerilen ipler nedeniyle Arda Turan milli takımı bırakma kararı aldıktan sonra bu kararından vazgeçmişti. 


Fatih Terim ile Arda Turan, Galatasaray - Medipol Başakşehir maçı öncesi bir araya geldiler. Arda Turan, eski hocasının elini öptükten sonra Terim'e sarıldı. İkili son derece keyifli görüntü verirken, kısa süre sohbet ettikten sonra birbirlerine başarılar dileklerinde bulundu. 
 

Galatasaray - Başakşehir maçı ilk 11'ler


Galatasaray'ın ilk 11'i: Okan Kocuk, Mariano, Ahmet Çalık, Marcao, Emre Taşdemir, Donk, Lemina, Feghouli, Ömer Bayram, Babel, Adem Büyük

Başakşehir 11'i: Mert, Caiçara, Ponck, Epureanu, Clichy, Mehmet Topal, Azubuike, Mahmut, İrfan Can, Visca, Crivelli

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!