comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve Albayrak'ın son dakika sağlık durumları

29 Mart 2020, Pazar 21:19
Fatih Terim ve Albayrak'ın son dakika sağlık durumları

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumlarıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. 

FutbolArena - Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın test sonuçlarının, Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner tarafından negatif çıktığı şeklinde duyurulmasına rağmen yalanlandı. Daha önce Koronavirüs test sonuçları pozitif çıkan ve tedavi altında olan Terim ile Albayrak'ın son test sonuçlarının henüz belli olmadığı açıklandı. 


Fatih Terim - Abdurrahim Albayrak son dakika Koronavirüs test sonuçları


Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, sosyal medya hesabından  "Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son test sonuçları negatif çıktı. Çok yakında taburcu olacaklar. Nerede kalmıştık?" paylaşımını yaptı. 

BUSE TERİM VE MERVE TERİM'DEN AÇIKLAMA
Merve Terim Çetin, sosyal medya hesabından "Bizden duymadıkça inanmayın lütfen, Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil, Hala hastanede tedavisine devam ediliyor." paylaşımını yaparken, Buse Terim Bahçekapılı ise, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi. Test henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanesinde tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidiyle." ifadelerini kullandı."

ABDURRAHIM ALBAYRAK: "TEST SONUÇLARIM HENÜZ GELMEDİ"

"Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim."

ÖKSÜRÜK DIŞINDA ŞİKAYETİ KALMAMIŞTI

Koronavirüs testi daha önce pozitif çıkan ve erken teşhis konulması nedeniyle sıkı önlem alınarak hassas bir şekilde yürütülen Fatih Terim'in, öksürük şikayeti de kalmadı ve son test sonuçları pozitif çıktı. Öte yandan bir süredi tedavi altında olan Abdurrahim Albayrak da sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini taraftarlara ve sevenlerine duyurmuştu. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)