comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları

28 Mart 2020, Cumartesi 23:43
Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumları

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Futbolcu maaşları ve ekonomik süreç nasıl yönetilecek? İşte Galatasaray'da son gelişmeler. 

FutbolArena - Galatasaray'da Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay dışında Koronavirüs testi pozitif çıkan yöneticilerin tedavileri devam ediyor. Öte yandan kulüp, liglerin ertelenmesinin ardından yaşanan ekonomik kriz sürecinde neler yapacak? 

Galatasaray'ı yakından takip eden Hürriyet muhabiri Ali Naci Küçük, FutbolArenaTV canlı yayında gelişmeleri aktardı. 
"FUTBOL TAKIMINA 7 MİLYON EURO AYLIK ÖDEME"

Galatasaray'ın 7 milyon euro aylık ödemesi var futbol takımının. Kur 6 olarak sabitlendi. Futbolcular bu ayki ücretlerini istedi. Bu rahatsızlıklar ortaya çıkmadan önce yöneticiler net bir şekilde söylemişlerdi.

"FUTBOLCULAR ÜCRETLERİNİ İSTİYOR"

Ligler ertelense de, futbolcuların ücretlerini istedikleri söylendi. Tabi 1.5 2 aydan bahsedilmiyordu ama 1 aylık periyotta erteleme dahi olsa Galatasaray idarecileri ve sayın başkan, futbolcuların ücretlerini istediklerini söyledi. 

"YAYINCI KURULUŞ BU AY ÖDEMELERİNİ YAPACAK"

Ali Naci Küçük, "Yayıncı kuruluş tarafından bu ayın ödemelerinin yayıncı kuruluş tarafından yapılacağı konusunda bilgi aldım. Yayıncı kuruluş bu ayki ücreti kulüplere ödeyecek. Ancak diğer sponsorluklarla alakalı gelirler konusunda bilgi verilecek. Kulüpler bu ayki paralarını yayıncı kuruluştan alacak." şeklinde son gelişmeleri aktardı. 
 

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?


Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim'in öksürük şikayetinin de kalmadığı ve sağlık durumunun çok iyiye gittiği öğrenilirken, Ali Naci Küçük, "Fatih Terim'in öksürük şikayeti de bitti ve şu anda sağlık durumu çok iyi. 1 hafta 10 gün içinde taburcu olacak. Abdurrahim Albayrak'ın tedavisinde Çin'den gelen ilaç kullanılıyor. Yusuf Günay'ın tedavisi stabil şekilde evam ediyor." şeklinde konuştu. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)