comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim tedavi altında mesaiyi de bırakmıyor! Ipad'den takip

26 Mart 2020, Perşembe 22:11
Fatih Terim tedavi altında mesaiyi de bırakmıyor! Ipad'den takip

Fatih Terim koronavirüs nedeniyle tedavi görürken mesaisinden vazgeçmedi. Terim'in zaman zaman izlediği destek videoları ile moral bulduğu ifade edildi.

FutbolArena - Ulus'ta özel bir hastanede koronavirüs nedeniyle yoğun tedavi gören Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in doktorları, öksürük dışında bir şikayeti olmadığını belirtti. Telefonu yanında olan Fatih Terim'in önceki gün yardımcılarından bilgisayarını istediği öğrenildi.
 

Fatih Terim'in sağlık durumu (26 Mart 2020 Perşembe)


Tecrübeli teknik adamın Ipad'inin hastanede tedavi gördüğü odaya götürüldüğü bildirildi. Fatih Terim'in eşi Fulya hanım, kızları Merve Çetin ve Buse Bahçekapılı ile sık sık görüştüğü öğrenildi.

TORUNLARININ VİDEOLARI VE MESAJLAR TERİM'İ MUTLU ETTİ
Fatih hocanın kızları Buse ve Merve Terim'in attığı videoların yanı sıra torunlarının ve taraftarlarının görüntülü mesajlarını zaman zaman izlediği, moral bulduğu ifade edildi.
Fatih Terim koronavirüs nedeniyle tedavi görürken mesaisini de bırakmadı. Tecrübeli teknik adamın sürekli olarak ekibi ile iletişim halinde olduğu ve Galatasaray takımı, sağlık durumları, çalışma programları, fizik durumları ile alakalı da bilgi aldığı öğrenildi. 

FUTBOLCULARINI TABLETTEN TAKİPTE
 
Fatih hocanın Ipad'inden tüm futbolcularını ve çalışmalarını da takip ettiği belirtildi.  Sarı kırmızılı futbolculara her gün evde yapmaları adına gönderilen antrenmanlar ve çalışma programlarının da bu sisteme yüklendiği, Fatih hocanın da yakından takip edip bilgi aldığı belirtildi. 
Fatih Terim oyuncuların kondisyoner ve fizyoterapistlere gönderdiği videoların yanı sıra form durumları, sağlık durumları ile ilgili de yardımcıları ve kulüp doktorları ile görüşerek iletişim halinde kalıyor.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)