comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: "Şenol hocaya ayıp ediyorsunuz!"

12 Eylül 2021, Pazar 23:17
Fatih Terim:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Milli Takım'la ilgili gelen soruya yanıt verdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Trabzonspor maçının ardından düzenlediği basn toplantısında Milli Takım ile ilgili gelen soruya yanıt verdi ve Şenol Güneş'e ayıp edildiğini söyledi. 

"İTİBARSIZLAŞTIRMA, YARALAMA HOŞ DEĞİL"
Şenol Güneş, Türk futboluna oldukça hizmet etmiş bir arkadaşımız. İtibarsızlaştırma, yaralama, hiç hoş değil. Bunu hak etmedi. Ne o, ne de arkadaşları. Saygı, sevgi olmalı. Sevgiyle göndermesini bilmeliyiz.

"ŞENOL HOCA VE ARKADAŞLARINA AYIP EDİYORSUNUZ"

"Şenol hoca ve arkadaşlarına ayıp ediyorsunuz. 4 maçımız var. Bunlara konsantre olmamız gerekirken yabancı gelsin, yerli gitsin. Biz nelerle uğraşıyoruz. Bırakın onlar da kafalarına göre rahat karar versin. Bir sakinleşelim Allah aşkına! Bu nedir ya? O çocuklar, bizim çocuklarımız."

"HANİ BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZDİ?"

Hani biz bitti demeden bitmezdi? Daha bitmedi. Tam zamanı. Nedir bu harakiri? Şenol Güneş de, ben de ay yıldızı göğsümüzde taşıdık. İşin teknik boyutu, öldürdünüz. Ekonomik boyutu, gebertiniz. 4 maç var. Bir sakinleşin Allah aşkına!

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!