comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim Porto maçı öncesi şifreyi verdi

02 Ekim 2018, Salı 20:58
Fatih Terim Porto maçı öncesi şifreyi verdi

Porto - Galatasaray maçı öncesi Fatih Terim, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile oynayacağı karşılaşma öncesi basın toplantısında soruları yanıtladı. 


Porto - Galatasaray Fatih Terim'in basın toplantısı


"İYİ BİR TAKIMLA OYNAYACAĞIZ"

Erzurumspor maçı biter bitmez maça hazır olmaya çalışıyoruz.  Sonuç itibarıyla Galatasaray takımı buraya kazanmak ve iyi oynamak adına geldi. Defansı ve atağı aynı anda, blok halinde yapabilmemiz gerekiyor. İyi bir takımla oynayacağız.
"EKSİKLER OLACAKTIR AMA NETİCEYLE 11'E 11"

Savunmada da hücumda da blok halinde oynayan takım olmalıyız. Takım duruşumuz ve reaksiyonlarımız iyi olmalı. Eksikler olacaktır. Olmasa iyiydi ama netice itibariyle 11'e 11 oynayacağız. 

"GALATASARAY AYNI ŞARTLARDA BAŞLAMADI"

Hobi ve fobilerin ötesinde futbol ciddi bir oyun. Bizler ancak müsade edersek rakibimiz bize oyun üstünlüğü sağlayabilir. Şampiyonlar Ligi'nde herkesin şunu iyi bilmesi lazım, Galatasaray Şampiyonlar Ligi'ne rakipleriyle aynı seviyede, aynı haklara sahip başlamadı. Transfer yasağı olan bir Galatasaray ile rakiplerin her şeyinin serbest olduğu bir ortam. Çok da aynı şartlarda değil.

"ABOUBAKAR OLMASA DA SİLAHLARI VAR"

Porto takım oyununu iyi oynayan bir ekip. Önemli de oyuncuları var. Aboubakar çok beğendiğim bir oyuncu ama olmadığı zaman Porto'nun Marega ve Brahimi gibi silahları var. Bizdeki sakat futbolcular daha fazla. 

Fatih Terim beraberlik sizi memnun edebilir mi sorusuna, "Kazanamıyorsan beraberlik iyidir." tabi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.