comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: "Özlenen Galatasaray yavaş yavaş geliyor"

20 Eylül 2020, Pazar 22:10
Fatih Terim:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'i 2-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"HAKEM ATİLLA KAROĞLAN'I TEBRİK EDERİM"

Skordan bağımsız olarak hakem Atilla Karaoğlan ve ekibine tebriklerimi yollamak istiyorum. Maçın iyi geçmesini sağladı. Etki altında kalmadan çok iyi maç yönetti. 

"GÜZEL BİR OYUN OYNADIK"

Oyun olarak önde başlayamadık ama skor olarak önde başladık. Burada 2-0 galibiyetle ayrılmak önemli bir şey. İyi oynadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Hepsine bu oyun ve özveri için teşekkür etmek istiyorum. 

"GALATASARAYLILARIN GURUR DUYACAĞI TAKIM YAVAŞ YAVAŞ MEYDANA GELİYOR"

Galatasaraylıların takımlarını özlediğini, bu keyif veren oyunu, mücadeleyi görmek biliyorum. İnşallah bir an evvel kavuşuruz. Hiç olmazsa onlara buradan, gurur duyacakları bir takım yavaş yavaş meydana geliyor. Buradan özlemimizi ve sevgimizi gönderiyorum. 

"MARCAO TRANSFERİ"

Doğru bilgiler vermek hepimizin görevi. Eğer Galatasaray ekonomisine katkıda bulunacaksak şahısların önemi yok. Benim de sözleşmemden katkı gelecekse ben de giderim. Olaya böyle bakmak lazım. Marcao gibi oyuncuları bulup, alarak büyük rakamlara satmayı hedef edinmemiz lazım. Galatasaray'ın başkanı ve yönetimi var. Bütün idari ve ekonomik işlerde onlar sorumlu. İsterlerse satarlar, istemezlerse satmazlar. Bunu kulübün kendi insiyatifine bırakmak lazım. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)