comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: ''Ödül almak itici bir güçtür!''

12 Eylül 2018, Çarşamba 21:25
Fatih Terim: ''Ödül almak itici bir güçtür!''

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bein Sports'un düzenlediği ödül töreninde konuştu. Yılın Süper Teknik Direktörü Fatih Terim seçildi.

FutbolArena -  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Futbolun Süperleri gecesinde konuştu. Fatih Terim böyle gecelerin daha sık olması gerektiğini söyledi. 

Yılın Süper Teknik Direktörü Fatih Terim seçilirken deneyimli çalıştırıcı, açıklamalarda bulundu.


Galatasaray Haber: Fatih Terim'den açıklamalar


Futbolun Süperleri gecesine katılan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, gece öncesinde açıklamada bulundu. Böyle gecelerin daha sık olması gerektiğini belirten Terim şu ifadeleri kullandı;
''ÖDÜL ALMAK DİNAMİK TUTAR''

"Futbolun emekçileri, Türk futboluna hizmet eden herkes burada. Böyle geceler olmalı, hatta sık olmalı. Kazanmak ve kaybetmenin dışında yarışmanın güzelliği ve bu yarışma sonunda hep beraber bir araya gelip alkışlanmak, alkışlamak önemli. Futbol ailesi olarak sohbet etmek, hasret gidermek bence hepimizi birbirine daha yakınlaştırır. Ödül alanları şimdiden tebrik ediyorum. Ödül almak güzel şeydir, demek ki bir şeyler yapmışsınızdır. İtici bir güçtür. Manevi olarak sizi dinamik tutar ve sonraki yarışmalara hazır. Onun için alanı almayanı, vereni vermeyeni, herkesi tebrik ediyorum" diye konuştu.

"21 ŞAMPİYONLUK BÖYLE OLDU"

"Başta eşim olmak üzere Galatasaray ailesine de sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Galatasaray'ın oyuncularıyla çalıştığım için çok şanslı hissediyorum. Böyle bir takımla çalıştığım için çok şanslıyım. Taraftarlarımız bizi hiç yalnız bırakmadı. Eşime ve aileme teşekkür ederken, Galatasaray ailesine de sonsuz teşekkür ediyorum. Sıkıştığımız anlarda hep bir araya geldik ve 21. şampiyonluk böyle oldu.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.