comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Mufit Erkasap'ı Florya'ya getirdi

09 Şubat 2018, Cuma 11:56

Galatasaray Kulübü'nde teknik ve idari kadroda önemli bir değişime imza atan Fatih Terim, alt yapıya da önemli bir takviye yaptı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik ekip genişliyor. Necati Ateş'ten sonra bir isim daha Florya'nın yolunu tuttu. Galatasaray Kulübü'nde teknik ve idari kadroda önemli bir değişime imza atan Fatih Terim, altyapıya da önemli bir takviye yaptı.
 

Galatasaray'da Mufit Erkasap altyapıya geri döndü


Galatasaray Futbol Akademisi'nin geçmişte olduğu gibi yeniden futbolcu fabrikası haline dönüşmesini isteyen Fatih Terim, Ali Yavaş'tan sonra Müfit Erkasap'ı da altyapı kadrosuna dahil etti. Galatasaray'da alt yapıda önemli yıldızların kazandırılmasında rol oynayan Ali Yavaş idari sorumlu olarak Akademinin başında, Müfit Erkasap akademide teknik sorumlu olacak.


Necati Ateş, Fatih Terim'in ekibine katıldı


Galatasaray'ın eski futbolcularından Necati Ateş, sarı kırmızılı takımın teknik patronu Fatih Terim'in ekibine dahil oldu. Daha önce Johan Elmander'in de katıldığı ekibe katıldığını açıklayan Necati Ateş, Galatasaray Futbol Akedemisi'nde eğitmen olarak görev alacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.