comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim kaç maç ceza alacak? Rıdvan Dilmen & Erman Toroğlu

19 Aralık 2020, Cumartesi 23:16
Fatih Terim kaç maç ceza alacak? Rıdvan Dilmen & Erman Toroğlu

Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu, Fatih Terim'in kırmızı kartı hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fatih Karagümrük maçında kırmızı kart gören Fatih Terim kaç maç ceza alacak? Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

ERMAN TOROĞLU: "FATİH TERİM'İN CEZASI 10 MAÇ"
Adama hakaret ediyorsun. Direkt kırmızı görüyorsun sonra sahanın kenarına giriyorsun. En az 6-7 maç oradan ceza yemen lazım. Bir de hakeme hareketten ceza yersen 10 maç. O zaman kendini kontrol edemiyorsan bırak. Galatasaray'ın teknik direktörü 10 yılda 30 maç takımını yalnız bırakamaz. Senin takımın bir şey oynamadı. Hakemle de mağlup olmadın. Hakem sana kıyak yaptı. Olmayan penaltıyı verdi, kıyak yaptı. Hakem ne yaptı Galatasaray'a ya? Galatasaray hakemlerle ne maçlar aldı, şampiyon da oldu. Ne kadar çabuk unutuyorsunuz. Hepiniz ağlıyorsunuz. Hepiniz aynısınız. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş. Kese dolsun, garibanlar gitsin. Hep kaybettiklerinizi söylüyorsunuz. Ya kazandıklarınız?

RIDVAN DİLMEN: "FATİH TERİM'E MİNİMUM 7 MAÇ DİYORLAR AMA BEN HAYIR DİYORUM! NİYE Mİ?"

Fatih Terim'in cezası için minimum 7 maç deniyor ya! Ben de 'Hayır' diyorum. Neden mi? Örnek vereceğim. Ahmet Ağaoğlu'na 15 gün ceza veriyorsanız, Fatih Terim'e kuralları uygulamaya kalkarsan Fatih hoca da 'Hayırdır' der." TFF'nin eline bomba geldi. Fatih Terim'in kırmızı kartı. Aynı kurul Ahmet Ağaoğlu'na 15 gün ceza verdi. Fatih hoca 'Hayırdır ne oluyor? demeyecek mi? Bakın bir de yanlış örnek veriyorum. Türk futbolunun haline bakın!"

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!