comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Johan Elmander'i futbolculara böyle tanıttı

13 Ocak 2018, Cumartesi 16:42
Fatih Terim, Johan Elmander'i futbolculara böyle tanıttı

Galatasaray'ın ikinci etap çalışmalarını sürdürdüğü Antalya kampını ziyaret eden Johan Elmander,  Fatih Terim'in ekibine katıldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim ekibini topladı. Sarı kırmızılı ekibe son katılan isim ise eski futbolcu Johan Elmander oldu. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fatih Terim'den Johan Elmander'e övgü dolu sözler


Galatasaray'ın ikinci etap çalışmalarını sürdürdüğü Antalya kampını ziyaret eden ve şu ana kadar sarı kırmızılı kulüp tarafından resmi bir açıklamanın yapılmadığı Johan Elmander de Terim'in ekibine katıldı.

''HEPİMİZİN ÖRNEK ALMASI GEREKEN KARAKTERDE OYUNCULARDAN''
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalya'daki kampta bugünkü öğlen yemeğinde Johan Elmander'i tek tek futbolcularla tanıştırdığı ortaya çıktı. Galatasaray takımı ile tanışan Elmander'i Terim, "Hepiniz örnek alması gereken karakterde oyunculardan bir tanesi" diyerek bundan sonra beraber çalışacaklarını sarı kırmızılı takıma iletti.


Johan Elmander, Galatasaray kampında


Galatasaray'da Johan Elmander sarı kırmızılı kulübün Antalya kampını ziyaret etti. Terim'in geçtiğimiz gün kulüp televizyonunda yaptığı açıklamada Elmander'in Antalya'ya geleceği ve alt yapıyla birlikte haftada bir kez A takımda santrforları çalıştıracağını düşündüğünü açıklamasının ardından futbolu bırakan eski İsveçli golcü Galatasaray'ın Antalya kampına geldi. 

JOHAN ELMANDER FATİH TERİM İLE BİR ARADA

Galatasaray kulübü resmi twitter hesabından yapılan fotoğraflı paylaşımda Elmander' Sueno Hotels'de Fatih Terim ve diğer yardımcılar Ümit Davala, Hasan Şaş ve Levent Şahin ile bir araya gelerek sohbet etti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)