comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim isyan etti! "Bize gereğini yaptılar"

21 Haziran 2020, Pazar 23:44
Fatih Terim isyan etti!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK maçından sonra hakem kararlarına isyan etti. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 28. haftasında sahasında Gaziantep FK ile 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim hakem kararlarına isyan etti. 

"TATSIZ ŞEYLER YAŞIYORUZ"
İki haftadır tatsız geçen maçlar oynuyoruz. Emek veriyoruz. Maalesef iyi şeylerle karşılaşmıyoruz. Futbolun bir dengesi vardır. İki haftadır öyle şeyler yaşıyoruz ki, virüsü bedenlerde değil, zihinlerde arayacak bir buluş yapılmasını bekliyorum. 

"FUTBOLUN DENGESİYLE OYNAMANIN KİMSEYE YARARI OLMAZ"

Belli ki en fazla bağıran haklı duruma geçiyor. Türkiye'de en son ne zaman 6 saniye kuralı çalındı bilmiyorum. Bunları yaratmanın, futbolu dengesiyle oynamanın kimseye yararı olmaz. Galatasaray kaybeder, kaybederken tebrik eder, kazanır. Bunlar önemli değil. Sadece kınama deklarasyonlarıyla olmuyor demek ki. Oğuz Sarvan ile Ünsal Çimen, bunları mı anlattılar? Dünyada artık çalınmayan, Türkiye'de 10 senedir çalınmayan 6 saniye kuralını çalmanın, futbolun dengesiyle oynamanın kimseye yararı olmaz!

"İKİ HAFTADIR BİZE GEREĞİNİ YAPTILAR"

Belli ki en fazla bağıran haklı duruma geçiyor.  Sadece kınama deklarasyonlarıyla olmuyor demek ki. İki haftadır bize gereğini yaptılar. Hani! Geçen sene düdük astıranlar nerede? Ben başkalarının yaptığını yapsam 100 maç ceza yerim.  Bugün hangi futbolu konuşacağız? Bu nedir ya! Yoksa konuşayım isterseniz. Müthiş oynayan bir Galatasaray vardı. 10 kişi kalmamıza rağmen gol atan, pozisyonlara giren Galatasaray. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!